Hozzáadott 1 year ago

Elektronikai összeszerelő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-10-12

KategóriaManufacturing and Production

Tiszta, nyugodt, kiszámítható munkahely Győrben!

Amit kínálunk:
  • Jól kiszámítható műszakmodell 3 műszakban 8 órában
  • Kedvező ösztönző és juttatási rendszer
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria, negyed éves bónusz

  • Főbb feladatok, munkák:
  • Elektronikai alkatrészek munkautasítás alapú összeszerelése
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentáció kezelése

  • A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőség alapú gyártási szemlélet
  • Több műszakos munkarend vállalása

  • Munkavégzés helye:

    Győr, Ipari Park

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff