Hozzáadott 1 year ago

Raktáros-targoncás állás Székesfehérváron

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-30

KategóriaWarehousing

Targoncás állást keresel Székesfehérváron? Jelentkezz most csapatunkba!
Amit kínálunk:
  • 1 műszakos, 2 műszakos, 3 műszakos és 12 órás munkarendek
  • Bruttó alapbér 330.000 Ft-tól
  • Ingyenes céges buszjáratok a környező településekről
  • Utazási támogatás
  • Kiemelkedő műszakpótlékok és bónuszok

Téged keresünk, ha:

  • Betöltötted a 18. életévedet
  • Rendelkezel legalább 8 általános iskolai végzettséggel
  • Rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal
  • Precíz vagy és jól bírod a monotonitást
  • Van targoncavezetésben szerzett tapasztalatod

Főbb feladatok:
  • Targoncával történő anyagmozgatás
  • Kézi anyagmozgatás
  • Beérkező és kimenő áruk kezelése
  • Leltárazás
  • Komissiózás

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff