Hozzáadott 1 year ago

Raktári adminisztrátor (1 műszak)

Munkavégzés helyeVAS, Sárvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-11

KategóriaWarehousing

Partnerünk Európa egyik legnagyobb csomagolóeszköz gyártó vállalata, amely éves szinten több milliárd dobozt gyárt és több, mint 30 országban van jelen, hazánkban 3 telephelyen. Sárvári üzemükbe keresünk kollégát a következő munkakörbe:
Raktári adminisztrátor

Amit kínálunk:
  • Anyagi és emberi megbecsülés stabil lábakon álló nemzetközi vállalatnál
  • Cafeteria és bónuszrendszer
  • Bejárási támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • 1 műszakos munkarend 8-16.30 között

Elvárások:
  • Terhelhetőség és megbízhatóság
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó szervező, problémamegoldó képességek
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Logisztikai végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent

Feladatok:
  • Fuvarszervezés
  • Készletkezelés
  • Időkapus rendszer kezelése
  • Nyilvántartások, beszámolók készítése
  • Agyagmozgás könyvelése
  • Leltározási feladatok
  • Raktári rend fenntartása
  • Egyéb szervezeti egységekkel történő együttműködés

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Csány, Hungary PP Adecco
  • Specialist