Hozzáadott 3 months ago

Gépkezelő és gépbeállító állás Székesfehérváron

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-01-17

KategóriaManufacturing and Production

Gépkezelő vagy gépbeállító állást keresel Székesfehérváron? Jelentkezz most csapatunkba!
Amit kínálunk:
  • 2 műszakos, 3 műszakos és 12 órás munkarendek
  • Bruttó alapbér 310.000 Ft-tól
  • Ingyenes céges buszjáratok a környező településekről
  • Utazási támogatás helyi bérletre
  • Kiemelkedő műszakpótlékok és bónuszok

Téged keresünk, ha:
  • Betöltötted a 18. életévedet
  • Rendelkezel legalább 8 általános iskolai végzettséggel
  • Precíz vagy és jól bírod a monotonitást
  • Van gépbeállítás vagy gépkezelés területén szerzett tapasztalatod

Főbb feladatok:
  • Termelő gépek kiszolgálása
  • Kézi anyagmozgatás
  • Termékek minőségellenőrzése
  • Gépkezelés, csomagolás, címkézés

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Tószeg, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco