Hozzáadott 1 year ago

Pénzügyi asszisztens (junior)

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Komárom, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-01

KategóriaFinance and Accounting

Dél -Koreai logisztikai szolgáltató partnerünk részére kollégát keresünk Komáromba
Pénzügyi asszisztens (Junior)
pozícióba!

Ebben a pozícióban az alábbi feladatok várnak Rád:
-AR számlák kiállítása havi szinten
-Könyvelés a cég saját rendszerében
-Nyitott AR listák folyamatos nyomon követése
-Kapcsolattartás a partnerekkel, számlakiállítás előtti egyeztetés
-Havi zárásban való részvétel
-Beérkező utalások nyomon követése, rögzítése
-Közreműködés a kifizetési csomagok összeállításánál
-Egyéb asszisztensi feladatok
Amit mi kérünk Tőled:
  • középfokú végzettség
  • 1-2 év gyártócégnél, pénzügyi osztályon szerzett tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Komárom, Ipari Park
Kérjük küldd el fényképes , angol nyelvű önéletrajzod bruttó bérigényeddel az eva.korpai@adecco.hu email címre!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff