Hozzáadott 1 year ago

Nagygépes CNC forgácsoló - gépkezelő - Tiszakécske - szállás lehetőséggel

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-09

KategóriaManufacturing and Production

Csatlakozz csapatunkhoz Tiszakécskén!
Nagygépes CNC forgácsoló pozícióban

  Miért érdemes jelentkezned?

•Mert bérezésed szaktudásodhoz mérten állapítják meg
•Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz (nettó 12.000 Ft/hó)
•Mert teljesítmény bónuszra számíthatsz
•Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
•Mert támogatják munkába járásod
•Mert szállás lehetőséget biztosítanak
Milyen feladataid lesznek?

• Dokumentációkezelés (gyártmánykísérő, műveleti utasítás, műszakátadás, mérési lap)
• Program javítása, forgácsolása rajz alapján Siemens 840D és/vagy NCT vezérlős gépen
• Megmunkálandó felületek/méretek ellenőrzése
• Nagyméretű egyedi gyártmányok készülékezése, beállítása
• Megmunkálás közben a következő művelet, munkadarab előkészítése
• forgács- és hűtőfolyadék-mentesítés munkadarab leemelés előtt
• Gépekkel kapcsolatos problémák jelzése az illetékes személyek felé termelési programban meghatározott alkatrészek, gyártmányok pontos rajz szerinti elkészítése, összeállítása a meghatározott időre és az előírt minőségi követelményeknek megfelelően.

Jelentkezz, ha:
• Vállalod a 3 műszakos munkarendet
• Szakirányú szakmunkás bizonyítványod van (CNC gépkezelő, gépi forgácsoló, gépgyártástechnikus)
• műszaki rajz ismerettel rendelkezel

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Dubai, Dubai, Hungary PP Adecco
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco