Hozzáadott 1 year ago

Karbantartó mérnök

Munkavégzés helyePEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-08-04

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?
  • Mert attraktív bércsomagot kapsz;
  • Mert folyamatos szakmai támogatásban részesülhetsz egy gyorsan növekvő vállalatnál,
  • ahol a fejlődési lehetőség is biztosított.

Te vagy az IGAZI, ha
  • Felsőfokú végzettséged, valamint minimum tárgyalóképes szintű angol nyelvtudásod van;
  • Ismered a karbantartási feladatok ellátásához szükséges eszközöket és a használatukat;
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretekkel rendelkezel;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalatod van;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak;
  • Jól terhelhető Vagy gyakorlatias gondolkodással.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
  • Karbantartási folyamatok szervezése, megvalósítása és fenntartása;
  • A gyártás támogatása takarékossági intézkedésekkel;
  • KPI teljesítménymutatók használata a gyártás során;
  • A gyártásban felmerülő problémák vizsgálata és megoldások ajánlása;
  • A meglevő működés folyamatos fejlesztése a jobb minőség, a termelékenység, a hatékonyság és a költségmegtakarítás érdekében;
  • A termelés folyamatos működésének biztosítása, állásidő csökkentése;
  • Megelőző karbantartások tervezése, ellenőrzése, géphiba elhárítása;
  • Javító intézkedések előkészítése, bevezetése;
  • Karbantartási utasítások készítése;
  • Karbantartók, gépkezelők oktatása.

Munkavégzés helye:  Nagykőrös

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco