Hozzáadott 1 year ago

Targoncavezető Helvécián – akár pályakezdőként

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-04

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKNÉL HELVÉCIÁN!
TARGONCAVEZETŐ
pozícióban

Miért érdemes jelentkezned?
-    Mert az alapbéren túl kiemelt műszakpótlékkal (40%);
-    Teljesítmény- és jelenléti bónusszal;
-    Valamint cafeteria juttatással honorálnak;
-    Mert támogatják munkába járásod, vagy igénybe veheted az ingyenes buszjáratokat a következő településekről:
Csengőd, Tabdi, Kaskantyú, Páhi, Orgovány, Jakabszállás, Matkói út, Nagykőrös, Katonatelep, Kecskemét, Kiskunfélegyháza.

Milyen feladataid lesznek?
-    A termelés kiszolgálása, raktározási feladatok ellátása;
-    Udvaron göngyölegek pakolása;
-    Kamionok fel-lerakodása;
-    SAP használat (betárolás, kitárolás);
-    Kézi scanner használata.

Jelentkezz, ha:
-    OKJ és targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezel;
-    Akár van tapasztalatod a targoncavezetésben, akár pályakezdő Vagy;
-    Vállalod a 3 műszakos munkarendet.

Munkavégzés helye: Helvécia

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • VESZPRÉM, Balatonfűzfő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco