Hozzáadott 1 year ago

Hegesztő Kecskeméten 2 műszakban

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-04

KategóriaManufacturing and Production

Konyhatechnológiával és acélszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
Hegesztő

Miért érdemes jelentkezned:
-    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad;
-    Mert teljesítménybónuszra számíthatsz;
-    Mert 2 műszakos munkarendben dolgozhatsz délutáni műszakpótlékkal;
-    Mert támogatják munkába járásod (15 Ft/km, 86%-os bérlettámogatás);
-    Mert egy nagy múltú, stabil hazai cég dolgozója lehetsz hosszú távon.

Milyen feladataid lesznek?
-    Szénacél, rozsdamentes acél, réz és alumínium gépalkatrészeket, konyhatechnológiai berendezések gyártása;
-    Fémalkatrészek hegesztése és vágása gázláng, illetve villamos ív segítségével;
-    Minőségellenőrzés műszaki leírás alapján;
-    Munkafolyamatok, elkészített termékek darabszámának adminisztrálása.

Jelentkezz, ha:
-    Szakirányú végzettséggel rendelkezel (darukezelői vizsga megléte előnyt jelent);
-    CO vagy AWI hegesztésben van tapasztalatod;
-    Jó az állóképességed;
-    Vállalod a 2 műszakos munkarendet;
-    Szívesen állsz neki a feladatok végrehajtásának.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff