Hozzáadott 1 year ago

Minőségellenőr

Munkavégzés helyePEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-19

KategóriaManufacturing and Production

Nemzetközi ügyfelünk a kültéri világítási berendezések gyártásával foglalkozó vállalat. Az alábbi pozícióba várják az új kollégákat:
Minőségellenőr - egy műszakban

Amik a feladataid lesznek:

  • A beérkező áruk minőségi ellenőrzése
  • Az ellenőrzéshez szükséges dokumentáció elvégzése
  • Sori selejtek összegyűjtése, minősítése, rögzítése és könyvelése
  • Betanítás után a vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Betanítás után a rajzdokumentációk ismerete

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • megbízható, precíz személyiség és gyors, pontos munkavégzés
  • jó kézügyesség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Ingyenes céges buszjárat, munkába járás támogatása
  • Garantált havi alapbér
  • Jelenléti és teljesítményprémium
  • Cafeteria juttatás
  • Toborzási és hűségprémium
  • Éves bónuszkifizetés
  • Színvonalas, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Összetartó, fiatalos csapat
  • Kávé-, üdítő, vagy édességautomata hozzájárulás
  • Hetente 3x friss gyümölcs
  • Hosszú távú munkalehetőség

Céges buszok listája: Esztergom, Dorog, Leányvár, PIliscsaba, Pilisszentiván, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, PIlisszántó, PIlisvörösvár, Kesztölc, PIliscsév, Budapest, Üröm, Solymár
Munkavégzés helye:

  • Pilisszentiván

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • Specialist