Hozzáadott 1 year ago

Targoncavezető kollégát keresünk Újhartyánba

Munkavégzés helyePEST, Újhartyán, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-19

KategóriaManufacturing and Production

Autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Targoncavezető

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Mert hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
•    Mert kiemelt Cafetéria juttatásra számíthatsz (bruttó 600.000 Ft/év)
•    Mert próbaidő után növekszik az alapbéred
•    Mert kiemelten támogatják munkába járásod (30 Ft/km)
•    Mert ingyenes buszjáratokkal segítik a munkába járást több útvonalon:
  • Cegléd, Ceglédbercel, Dánszentmiklós, Dabas, Inárcs, Kakucs
  • Helvécia, Kecskemét, Nagykőrös, Tatárszentgyörgy,
  • Táborfalva
  • Mikebuda, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Újlengyel
  • Pusztavacs, Örkény, Hernád,

Milyen feladataid lesznek?
•    Üzemen belüli, illetve külső anyagmozgatási feladatok, üzemek kiszolgálásának elvégzése, azok dokumentálása, szkennerrel történő rögzítése, könyvelése.
•    Az anyag átvétel, illetve kiadás elvégzése.
•    A folyamatos anyagáramlás biztosítása raktár és az üzemegységek között.
•    Bejövő áruk átvétele, adatainak ellenőrzése.
•    Kamionok ki- és berakodása
JELENTKEZZ, ha
•    Gyártói, magas polcos raktári környezetben szerezett tapasztalatod van
•    Szakmunkás végzettséggel rendelkezel
•    Érvényes targoncavezetői engedélyed van
•    Vállalod a 3 műszakos munkarendet
•    Jó stressztűrő képességgel rendelkezel
•    Pontos, precíz munkavégzés jellemez

Munkavégzés helye: Újhartyán.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco