Hozzáadott 1 year ago

Raktáros

Munkavégzés helyePEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-06

KategóriaHealthcare and Pharmaceutical

Raktáros

Gyógyszergyári partnerünk keresi munkatársát:
RAKTÁROS MUNKAKÖRBEN

Műszakrend: 12 órás munkarend (A hét: hétfő, kedd, péntek, szombat, vasárnap/B hét: szerda, csütörtök)
Feladatok:
  • termeléshez szükséges anyagok külső raktárból való rendelése, kimérése
  • anyagmozgatás targoncával vagy kézi erővel
  •  üzembe érkező anyagok átveli helyre történő mozgatása, átvétele és ellenőrzése
  •  SAP rendszerben könyvelési feladatok elvégzése,

Elvárások:
  • Érvényes targoncavezetői engedély, targoncavezetői gyakorlattal
  • Pontosság, precizitás
  • Előny: a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatás:
  • bruttó 360.000
  • műszakpótlék 76%  (18:00-6:00)
  • megszakításnélküli pótlék 25 % (minden ledolgozott órára)
  • munkába járási támogatás (100% bérlet, gépkocsi nettó 15 ft/km)
  • bónusz

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Kisújszállás, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff