Hozzáadott 1 year ago

Cella Vezető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Veresegyház, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-10-19

KategóriaManufacturing and Production

Nemzetközi partnerünk részére keresünk a következő pozícióba: Cella Vezető
A feladataid lesznek:
- Biztosítani, hogy a gyártási folyamatok hatékony, biztonságos és pontos működését
- Projektek kezdeményezése a teljesítmény javítása érdekében
- A kapacitás- és képességszükségletek részletezése/koordinálása.
- A cellával kapcsolatos összes fő teljesítménymutatóval kapcsolatos célok és célkitűzések teljesítése
- Az eredmények nyomon követése és operatív döntések meghozatala
- Az összes EHS-irányelv betartásának képzése, tájékoztatása és ellenőrzése, valamint e szabványok folyamatos javítása
- Együttműködés más üzleti csapatokkal a versenyképesség biztosítása érdekében
Amit várunk:
- BSc vagy MSc diploma mérnöki, ipari mérnöki vagy ezzel egyenértékű tanulmányi területen (menedzsment vagy üzleti adminisztráció).
- Folyékony angol és magyar nyelvtudás írásban és szóban.
- Gyártási tapasztalat folyamatvezetői vagy hasonló szerepkörben szerzett tapasztalat
- Megmunkálási és gyártási tevékenységek alapos ismerete, ideális esetben csúcstechnológiás anyagok terén
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtői készség
- Csapatjátékos magatartás, nyitott és lelkes személyiség
Amit kínálunk:
- Versenyképes alapbér
- Egy stabil hétterű dinamikusan fejlődő munkahely
- Céges autó és éves bónusz
- Kiszámítható karrierút és támogató légkör
Munkavégzés helye: Veresegyház

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Manager