Hozzáadott 1 year ago

Tatabánya targonca/raktáros álláslehetőség

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-11-24

KategóriaManufacturing and Production

Tatabányai partnercégünkhöz keresünk
targoncavezető
munkatársakat!
Amit kínálunk:
  • Vonzó műszakpótlék
  • jelenléti bónusz
  • Cafetéria

Szükséges feltételek:
                                                         Alapfokú végzettség
                                                         3324-es vagy vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
                                                         Minimum fél éves targoncavezető tapasztalat
                                                         Precíz munkavégzés
Feladatok:                                     Kültéri és beltéri munkavégzés is előfordulhat (elsődlegesen beltéri)
Munkarend:                                  6+2es munkarend
Munkavégzés helye:                    Tatabánya, Ipari Park

Legutóbbi kereséseim

  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff