Hozzáadott 2 months ago

Az Adecco Kft. pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: EHS mérnök

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-07-29

KategóriaManufacturing and Production

Főbb feladatok, munkák:
  • EHS rendszer működtetése, felügyelete, belső auditok szervezése, folyamatos fejlesztése
  • vállalaton belül a munkavédelmi és környezetvédelmi feladatok ellátása
  • munkabalesetek megelőzése, azok kivizsgálásában való részvétel
  • rendszeres munkavédelmi ellenőrzések, bejárások, auditok végzése
  • kockázatértékelések készítése és azok rendszeres felülvizsgálatának koordinálása
  • munka-, baleset-, tűzvédelmi belső szabályzatok készítése, aktualizálása
  • egyéni védőeszközök kiválasztása, a juttatás belső rendjének meghatározása, rendelések kezelése
  • környezet-, tűz-, munkavédelmi elméleti és gyakorlati oktatások megtartása, szervezése
  • környezetvédelmi, munkavédelmi nem megfelelőségek és a kapcsolódó helyesbítő tevékenységek koordinálása, dokumentálása
  • külső és belső ISO 14001 és 45001 auditokra való felkészítés, részvétel, koordinálás
  • a cég környezetvédelmi tevékenységének koordinálása
  • külső partnerekkel való kapcsolattartás
  • a törvények és szabályozások változásának utókövetése, erről átfogó tájékoztatás nyújtása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • felsőfokú mérnöki végzettség
  • 1- 2 éves munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi szakterületen, gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás kommunikációs szinten írásban és szóban
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • problémamegoldó és szervező készség
  • kommunikációs készség, határozottság

Amit kínálunk:
  • Cafeteria
  • bejárás támogatás
  • szakmai fejlődés
  • biztos munkalehetőség, kihívást jelentő, változatos munkavégzés

Állás, munka területe(i):
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Vámospércs, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco