Hozzáadott 2 months ago

Az Adecco Kft. pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: Qualiti planner

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-07-29

KategóriaQuality

Főbb feladatok, munkák:
  • új projektek és módosítások bevezetése kapcsán kapcsolattartás a német központtal
  • vevői és beszállítói mintázások koordinálása és felügyelete
  • mintázási dokumentációk készítése standardok alapján a mintázási fázisokban
  • ellenőrzési tervek készítése és aktualizálása
  • reklamációs rizikó értékelése és becslése tűréstől való eltérések esetén
  • együttműködés társosztályokkal, a projektekkel kapcsolatban (minőségügy, beszerzés, logisztika, termelés, technológia)

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • műszaki felsőfokú végzettség (pl.: gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • alapvető méréstechnikai ismeretek
  • hibaelemző, problémamegoldó módszerek ismerete (FMEA, 8D, Ishikawa, Pareto, 5Why, SPC)
  • kiemelkedő kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • autóiparban, hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás
  • IATF 16949 és ISO 14001 szabvány ismerete
  • SAP ismeret
  • Q-SYS ismeret

Állás, munka területe(i):
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff