Hozzáadott 1 year ago

Az Adecco Kft. pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére: Projektmérnök

Munkavégzés helyeKOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-12-14

KategóriaManufacturing and Production

Főbb feladatok, munkák:
  • új / módosított prés-, és hegesztőszerszámok bevezetése szériagyártásba, státuszaik felkövetése
  • kapcsolattartás a központtal és a szerszámbeszállítókkal, esetleges látogatásokon és szerszámátvételeken való részvétel
  • részvétel konstrukciós megbeszéléseken
  • szerszámok szériagyártásba való átadásához szükséges dokumentációk beszerzése / elkészítése
  • együttműködés társosztályokkal a projektekkel kapcsolatban (minőségügy, beszerzés, logisztika, termelés, technológia)

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • műszaki felsőfokú végzettség (pl.: gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • autóiparban szerzett projektmenedzsment tapasztalat
  • német nyelvtudás kommunikációképes szinten
  • precizitás
  • kiemelkedő kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Angol nyelvtudás kommunikációképes szinten szóban és írásban

Amit kínálunk:
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • cafeteria
  • bejárás támogatás
  • tanulási és fejlődési lehetőség képzésekkel

Állás, munka területe(i):
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff