Hozzáadott 7 months ago

Gépbeállító

Munkavégzés helyePEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-09-18

KategóriaManufacturing and Production

Gépbeállító

A műanyag csőrendszer gyártás és forgalmazás területén évtizedek óta meghatározó szerepet betöltő céghez keresünk új munkatársakat.
GÉPBEÁLLÍTÓ

FELADATOK:
  • A termelő üzemben  a gépek gépészeti és technológiai beállítása, a gépek üzemképes állapotban tartása.
  • A minőségi előírások betartása.
  • A hibás gépek javítása, meghibásodott alkatrészek cseréje, hibák megelőzése.
  • A gépek gépkönyv szerinti tervszerű karbantartása, olajcserék időszakos elvégzése, gépkönyvek vezetése, alkatrészigény előrejelzése napló szerint. a felhasznált alkatrészek gépszám szerinti vezetése.
  • Vezeti a gépkönyveket, a felhasznált alkatrészeket gépszám szerint vezeti.
  • Folyamatosan ellenőrzi a gépek megfelelő működését.
  • Felelős a gépek hibátlan működéséért.
  • Felelős a gyártott árukra vonatkozó technológiai előírások szigorú betartásáért.
  • Dönt a javítások szükségességéről.

ELVÁRÁSOK:
  • Technikusi vagy szakirányú szakmunkás végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben termelő vagy hasonló iparágban
  • Targoncavezető jogosítvány (gyalogkíséretű)

AMIT KÍNÁLUNK:
  • BÉR: Bruttó 2500 Ft/óra
                +műszakpótlék + bónuszok
                +cafeteria

BEOSZTÁS:
  • 12 órás műszakok
  • 06:00 - 18:00 , 18:00 - 06:00
  • 3 nap munka – 3 nap pihenés

MUNKAVÉGZÉS HELY:
  • Zsámbék
  • Budapestről is könnyen megközelíthető

Legutóbbi kereséseim

  • BARANYA, Mohács, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Túrkeve, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff