Hozzáadott 1 year ago

Elektromos karbantartó

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-01

KategóriaManufacturing and Production

Autóipari beszállító partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Miért érdemes jelentkezned?
-    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad;
-    Mert az alapbéren túl teljesítmény- és negyedéves bónusszal honorálnak;
-    Mert cafetéria juttatásra és étkezési támogatásra számíthatsz;
-    Mert támogatják munkába járásod (15 Ft/km, 100% bérlettámogatás).

Milyen feladataid lesznek?
-    Karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása;
-    Üzemzavarok elhárítása, hibakeresés és a gyártóberendezés meghibásodások elhárítása;
-    Gyártóberendezések, napi termeléshez szükséges eszközök műszaki állapotának megfelelő szinten tartása;
-    Gyártóberendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel;
-    Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése.

Jelentkezz, ha:
-    Szakmai végzettséggel rendelkezel (villanyszerelő, erős/gyengeáram technikus);
-    PLC/frekvenciaváltó működés alapismereted van;
-    Szenzortechnikai ismeretet szereztél;
-    Minimum 2 év szakmai tapasztalatod van;
-    Vállalod a több műszakot (folyamatos munkarend 12 órában, 4 nap munka – 4 nap pihenő).

Munkavégzés helye: Kecskemét

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Manager
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Kisújszállás, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist