Hozzáadott 1 year ago

Tender és árazási specialista

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-02

KategóriaTransportation and Logistics

Főbb feladatok
- Tenderek előkészítése az operáció részére, kidolgozása, nyomon követése
- Az érvényben lévő árkalkulációs rendszerek használata, karbantartása
- Ajánlás optimális árképzési megoldásokra
- Ügyfélspecifikus megoldások kifejlesztése együttműködésben minden releváns
- Szakmai vagy támogató területtel (operáció /FTL, LTL/, pénzügy, vám)
- Kapcsolattartás a cégcsoport leányvállalatainak a tender csapataival- és a központi tender csapattal
- Minden szükséges ügyféladat kontrollálása, illetve igény szerinti adatszolgáltatás a területi értékesítő és kiemelt ügyfélmenedzser számára
- Koordináció, cégen/cégcsoporton belüli ajánlatkérések megválaszolása
Elvárásaink
- Minimum középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny
- Tenderek, árajánlatok készítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Értékesítési és/vagy fuvarszervezési területen – ezen belül logisztikában – szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Magasfokú Microsoft Excel tudás
- Középfokú magabiztos, aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
- Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Amit mi kínálunk
- Stabil, multinacionális vállalati háttér
- Nagyon jó munkahelyi légkör
- Rugalmas munkavégzés, home office lehetőséggel
- Versenyképes jövedelem és kiemelkedően magas béren kívüli juttatások
- Folyamatos szakmai fejlődési- és karrier lehetőség

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Törökszentmiklós, Hungary PP Adecco