Hozzáadott 3 weeks ago

Transaction Banking Officer - Trade Documentary

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-03-25

KategóriaBanking and Insurance

Transaction Banking Officer
Trade Documentary

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Rugalmas Home Office lehetőség
  • SZÉP-Kártya
  • Magán egészségügyi biztosítás
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Rezsitámogatás
  • Partnerünk gondoskodik a munka és a magánélet egészséges egyensúlyáról
  • Plusz szabadságok
  • Rugalmas, családbarát munkahely
  • Lehetőség egy tekintélyes multinacionális vállalatnál dolgozni
  • Piacvezető képzések, workshopok, külső képzések, nyelvi tréningek

Mik lesznek a feladataid?

  • Belföldi és nemzetközi garanciák kezelése
  • Import és export inkasszó kezelése
  • Import és export akkreditív kezelése
  • Kereskedelmi finanszírozási termékekkel kapcsolatos felhasználások és kifizetések előkészítése
  • Import-export okmányok kezelése az aktuális ICC-előírásoknak megfelelően
  • Az ICC-re és az URDG-re vonatkozó új szabályozások követése
  • A kereskedelmi pénzügyi termékekkel kapcsolatos releváns jutalékok nyomon követése és kezelése.
  • Lehívási kérelem elkészítése és a kötelezettség könyvelésének megszervezése
  • Napi statisztikák készítése és a napi munkafolyamatok ellenőrzése
  • A belső számlák napi és havi egyeztetésének előkészítése és statisztikák készítése.
  • A vállalati akkreditív- és garanciaszerződések ellenőrzése
  • Részt venni az osztály tevékenységével kapcsolatos új fejlesztési projektekben.
  • Kapcsolattartás más bankokkal és szolgáltatókkal
  • Az igazgató által kijelölt egyéb feladatok elvégzése

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy/számvitel előnyben)
  • 2-3 éves tapasztalat banki területen
  • ICC-re és URDG-re vonatkozó szabályozások ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magas szintű, felelősségteljes munkavégzési készség
  • Agilis gondolkodásmód, szándék és képesség a gyors tanulásra
  • MS Office ismeret

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff