Hozzáadott 1 year ago

Rázógépkezelő Operátor gyártó területre

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-10-12

KategóriaManufacturing and Production

Édesipari termékeket gyártó partnerünkhöz keresünk munkavállalókat MISKOLCON.
Rázógépkezelő Operátor pozícióba - gyártó területre
Miért érdemes megpróbálnod?  Amit kínálunk:
  • Csokoládé minden mennyiségben :)
  • 3 műszakos munkarend - 8 órás műszakok
  • ingyenes céges busz több településről vagy 100%-os helyközi bérlettámogatás
  • munkaruha biztosított
  • klimatizált munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munkaviszony
  • szombati pótlék
  • családi adókedvezmény

Te vagy a legjobb jelölt, amennyiben:
  • alapfokú végzettséggel és jó kézügyességgel rendelkezel
  • vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • ülő és álló munkát egyaránt tudsz vállalni

Feladatok:
  • csokoládéval töltött formák keretekben elhelyzése, azok rázógépre illesztése
  • a folyamat végén a kész formák levétele
  • a rázógép megfelelő működtetése, meghatározott paraméterek alapján.

Előnyt jelent:
  • középfokú végzettség
  • gyakorlat gépkezelésben
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Miskolc

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, GYŐR, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Specialist