Hozzáadott 1 year ago

Csoportvezető anyaggazdálkodási területen

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-10-12

KategóriaManufacturing and Production

Partnercégünk számára keresünk
Csoportvezető (anyaggazdálkodási területen)
kollégát hosszú távra.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria és bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségbiztosítási hozzájárulás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet, fejlődési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 5 év beszerzői tapasztalatod van (amiből 2 év vezetői tapasztalat)
  • Nem okoz gondot az angol nyelv napi szintű használata
  • Otthonosan mozogsz az Excel táblázatok világában
  • Terhelhető, rugalmas és jó kommunikációs készséggel, logikus gondolkodással rendelkező személy vagy

Feladataid lesznek:
  • Az anyaggazdálkodási csoport munkájának koordinálása és kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Projectek szervezése, vezénylése
  • Felhasználási igény kalkulálása, alkatrész hiány kezelése, késések miatti problémák kezelése
  • Készletszintek ellenőrzése, MOQ, beszállítási módozatok, azok rendszer szintű kezelésének egyeztetése és változtatás folyamatának koordinálása
  • Riportok készítése, nyomon követése (napi, heti, havi rendszerességgel)
  • Beszállítói számla eltérések korrekciója, belső készlet könyvelési folyamatok ellenőrzése, eltérés korrekciója
  • Részvétel új termék bevezetésének előkészítésében, projektek megvalósításában

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff