Hozzáadott 1 year ago

CNC gépkezelő állás Vámospércsen

Munkavégzés helyeHAJDÚ-BIHAR, Vámospércs, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-10-12

KategóriaManufacturing and Production

Vámospércsi dinamikusan fejlődő partnercégünk részére keresünk
CNC GÉPKEZELŐ
kollégákat hosszútávra
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés (br. 2372 Ft/óra)+ célprémium
  • 2 műszakos 8 órás munkavégzés (H-P 06:00-14:00 és 14:00-22:00)
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér, támogató csapat
  • munkába járás támogatása
  • folyamatosan fejlődő egyedülálló komplex géppark

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • rendelkezel szakirányú végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal
  • ismered a Heidenhein és/vagy FANUC vezérlést
  • nem okoz gondot a műszaki rajzolvasás
  • tudsz önállóan dolgozni
  • képes vagy a munkavégzéssel kapcsolatos alapdokumentációk (munkalapok, gyártmánykísérők) megfelelő vezetésére
  • igényled a folyamatos fejlődést és hajlandó vagy az új technológiák elsajátítására
  • megfelelő fizikai teherbírással rendelkezel
  • megbízható, pontos, precíz, igényes, szorgalmas személyiség vagy

Feladataid lesznek:
  • CNC gépek biztonságos működtetése
  • műveletek végrehajtása a gyártási terv szerint
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • minőségellenőrzési feladatok
  • géphibák kezelése

Munkavégzés helye: Vámospércs
Jelentkezz még ma (fényképes szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist