Hozzáadott 1 year ago

Festő felrakó- anyagmozgatő - 2 műszak

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kunszentmiklós, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-11-03

KategóriaManufacturing and Production

Villamos energia szállítás minden területéhez kapcsolódóan rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát tervező, gyártó és üzembe helyező partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióban:
Festő felrakó – anyagmozgató

  Miért érdemes jelentkezned?
  • Alapbéred tapasztalatodhoz és szaktudásodhoz mérten alakul
  • 2 műszakos munkarendben dolgozhatsz
  • Cafeteria éves keretösszege bruttó 500.000 Ft
  • Béren kívüli egyéb juttatás bruttó 8000 Ft/hó
  • Havi teljesítmény bónusz
  • Kiemelt munkába járási támogatás autó használat esetén
  • Ingyenes céges buszjárat (Rácalmás, Dunaújváros, Szalkszentmárton, Tass, Szabadszállás)

Milyen feladataid lesznek?
  •  Az anyagon lévő szennyeződések eltávolítása, lemosása, zsírtalanítása, rozsdátlanítása.
  • A megfelelő alkatrészeket, lemezeket feltenni, levenni az anyagmozgató pálya rendszerén
  • Az alkatrészek maszkolási technikával való lefedése festési folyamat előtt

Jelentkezz, ha:
  • Jó a kézügyességed
  • Nem okoz gondot az anyagmozgatás
  • Hosszútávra keresel megbízható munkahelyet

Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • VESZPRÉM, Veszprém, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff