Hozzáadott 1 year ago

Műszakvezető

Munkavégzés helyePEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-14

KategóriaManufacturing and Production

FELADATOK:
  • Az elindított termelési rendelések anyagkikészítésének, gyártási idejének ütemezése
  • A munkafolyamatok minél optimálisabb elosztása a beosztott munkatársak között.
  • A gyártott termékkel kapcsolatos problémák eszkalálása a társosztályok felé
  • Gyártási riportok készítése
  • Beosztott munkatársaival folyamatosan rendet tart a sor kijelölt területén
  • Ellenőrzi a beosztottak munkáját
  • Oktatja beosztottjait
  • Beosztott munkatársai szabadságainak kezelése
  • Sori dokumentáció kitöltése (hibakövető, karbantartási dokumentáció, termelés kísérő)

ELVÁRÁSOK:
  • vezetői ismeretek
  • folyamat ismeret
  • MS office ismeret

Előny:
  • angol nyelvtudás

MUNKAIDŐ:
  • 2 műszak: (06:00-14:30; 14:30-23:00)

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Ingyenes céges buszjárat és/vagy munkába járás támogatása
  • Színvonalas, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Hetente 2x friss gyümölcs
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • kávé-, üdítő-, vagy édességautomata hozzájárulás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Pilisszentiván

Céges busz indul: Esztergom, Dorog, Leányvár, PIliscsaba, Pilisszentiván, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, PIlisszántó, PIlisvörösvár, Kesztölc, PIliscsév, Budapest, Üröm, Solymár

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff