Hozzáadott 1 year ago

Sorvezető

Munkavégzés helyePEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-14

KategóriaManufacturing and Production

Sorvezető

FELADATOK:
  • Sor irányítása (felel a darabszámért, balance-ért, adminisztrációért)
  • Dolgozók ellenőrzése / segítése / motiválása
  • Felmerülő problémák megoldása, szükség esetén eszkalálása
  • Tisztaság, rend fenntartása
  • Minőség alapvető biztosítása
  • Riportálás az üzemi vezető felé / javaslattétel

ELVÁRÁSOK:
  • Kiváló szervezőképesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • People-menedzsment, irányításra való képesség
  • Következetesség
  • Empatikus
  • Kiváló kommunikáció
  • Precizitás
  • Nyitott a változásra, rugalmas
  • Nyitottság a fejlődésre (tanulásra)
  • Stressztűrő / terhelhető

MUNKAIDŐ:
  • 2 műszak: (06:00-14:30; 14:30-23:00)

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Ingyenes céges buszjárat és/vagy munkába járás támogatása
  • Színvonalas, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Hetente 2x friss gyümölcs
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • kávé-, üdítő-, vagy édességautomata hozzájárulás
  • Jelenléti + teljesítmény + éves bónusz

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Pilisszentiván

Céges busz indul: Esztergom, Dorog, Leányvár, PIliscsaba, Pilisszentiván, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, PIlisszántó, PIlisvörösvár, Kesztölc, PIliscsév, Budapest, Üröm, Solymár

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff