Hozzáadott 9 months ago

Folyamatmérnök

Munkavégzés helyeJÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Túrkeve, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2023-06-30

KategóriaEngineering and Technical

Autóipari gyártócég partnerünk Folyamatmérnököt keres.
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Feladatok:
  • Termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Termelés támogatása a széria fázis végéig
  • Gyártási dokumentumok készítése (FMEA, Control Plan)
  • Termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomon követése
  • Szerelési hibák analizálása, kiküszöbölése
  • Műveleti utasítások készítése, aktualizálása
  • Szükséges mérések kidolgozása, eredmények kiértékelése

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Legutóbbi kereséseim

  • VESZPRÉM, Balatonfűzfő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • Manager