Hozzáadott 1 week ago

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR / AUTÓIPARI SZERELŐ

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-02-14

KategóriaManufacturing and Production

BÉREMELÉS PARTNERÜNKNÉL!
A régió egyik legmagasabb kezdő bérével keressük leendő munkatársainkat a motorgyártás területére
AUTÓIPARI SZERELŐ munkakörbe Győr legnagyobb autóipari vállalatához!

Miért ajánljuk?
  • A régió egyik legmagasabb bérrendszere
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Könnyű munkába járás szerződéses járattal
  • Jól tervezhető és kiszámítható műszakbeosztás (7/4 és 6/3)

Milyen a bérezés?
  • Kezdő átlag bér bruttó 280.000-306.000 Ft között
  • Emelt műszakpótlék délután 30%, éjszaka 60%
  • Szerződéses járat Győr 50 km-es vonzáskörzetében
  • Cafeteria összege: bruttó 400.000 FT (időarányos jogosultsággal)

Mi a feladat?
  • Alkatrészek előírás szerinti felszerelése a motorblokkra
  • A szerelesési idő betartása
  • Alkatrészek, szerszámok és alapanyagok betanítás alapú használata
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Mi az elvárás, ki jelentkezhet?
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Beosztás szerinti hétvégi és műszakrend szerinti munkavégzés vállalása

Hogyan lehet jelentkezni? Mi a folyamat?
  • 1. pályázat elküldése
  • 2. Adecco regisztráció
  • 3. kiválasztáson való részvétel (előzetesen egyeztetett időpontban)
  • 4. szerződéskötés és üzemorvosi vizsgálat
  • 5. munkába állás

Munkába állás a jelentkezéstől akár 3 napon belül!

Hol van a munkavégzés helye?​
      Győrben az Ipari Parkban
#LI-DNP

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff