Hozzáadott 2 months ago

Karosszériaépítő / Autóipari szerelő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-02-08

KategóriaManufacturing and Production

BÉREMELÉS PARTNERÜNKNÉL!
A régió egyik legmagasabb kezdő bérével keressük leendő munkatársainkat a karosszériaüzem területére
KAROSSZÉRIAÉPÍTŐ / AUTÓIPARI SZERELŐ
munkakörbe Győr legnagyobb autóipari vállalatához!

Amit kínálunk:
•    Győr egyik legmodernebb gyártócsarnokában történő munkavégzés
•    Komplex betanítási program
•    Fejlődési és előrelépési lehetőség
•    Bejárás biztosítása szerződéses járattal lakóhely és munkahely között

Milyen a bérezés?
•    Kezdő átlag bér bruttó 280.000-306.000 Ft között
•    Műszakpótlék délután 15%, éjszaka 30%
•    Szerződéses járat Győr 50 km-es vonzáskörzetében
•    Cafeteria összege: bruttó 400.000 FT (időarányos jogosultsággal)

Feladatok:
•    Alkatrészek előírás szerinti felszerelése a karosszériára
•    A szerelesési idő betartása
•    Alkatrészek, szerszámok és alapanyagok betanítás alapú használata
•    Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
•    Csapatmunkára való hajlandóság

Az álláshoz tartozó elvárások:
•    Min. 8 általános iskolai végzettség
•    Autóiparban vagy fémiparban szerzett tapasztalat
•    3 műszakos munkarend vállalása (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Staff