Hozzáadott 1 month ago

TARGONCAVEZETŐ / LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-12-04

KategóriaProcurement and Supply Chain

Végre ismét felvétel Győr legnagyobb autóipari vállalatánál!
Ha van raktárban szerzett tapasztalatod és dolgoztál már targoncavezetőként, akkor ne hagyd ki a lehetőséget!
Ne habozz, jelentkezz most hozzánk!
RAKTÁROS/TARGONCAVEZETŐ

Miért ajánljuk?
BÉR: Győr egyik legmagasabb kezdő alapbére (bruttó 280.000-306.000 Ft végzettség alapján)
MŰSZAKPÓTLÉK: törvényi szabályozások szerinti 14:00-22:00 15%, 22:00-6:00 30%
CAFETERIA: időarányos jogosultság (éves keret bruttó 400.000 Ft)
MODERN KORÜLMÉNYEK: Győr egyik legmodernebb gyártócsarnokában történő munkavégzés
MŰSZAKREND: jól tervezhető, klasszikus 3 műszak 8 órás beosztással
SZERZŐDÉSES JÁRAT: munkahely és lakóhely között biztosítjuk a bejárást
BETANÍTÁSI PROGRAM: belépő nap és oktatás
Mi a feladat?
  • Anyagmozgatás a raktári területen,
  • Sorkiszolgálási feladatok ellátása
  • Tréler összekészítés, beraktározás, göngyöleg szállítás
  • Anyagmozgatás dokumentálása
  • A terület anyagainak és alkatrészeinek vállalatirányítási rendszer alapú kezelése

Mi az elvárás?

    • OKJ-s targoncavezető végzettség
      • 3324 vezetőüléses targonca
      • 3313 vezetőállásos targonca
      • 3312 gyalogkíséretű targonca

    • Targoncavezető / raktáros munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
    • 3 műszakos munkarend vállalása (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
    • Csapatmunkára való hajlandóság
    • Megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Autóipari területen szerzett raktáros / targoncavezető tapasztalat

Munkavégzés helye:
Győr

#LI-DNP

Legutóbbi kereséseim

  • NÓGRÁD, Szügy, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff