Hozzáadott 11 months ago

Tanulmányi koordinátor

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, XIV. kerület, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2018-08-01

KategóriaEducation and Training

Feladatok:
  • Kapcsolattartás az iskola vezetőségével, magyar és angol anyanyelvű tanárokkal, szülőkkel, és a szervezet ügyviteli személyzetével
  • Tanárok minden napi munkájával kapcsolatos szervezési feladatok koordinálása az iskolai eseményekhez illeszkedve
  • A magyar és angol nyelvű tanárok kommunikációjának segítése értekezleteken és közös órára való készülés alkalmával
  • Oktatói és napi teendőkkel kapcsolatos nyilvántartások készítése, fejlesztése
  • Irodai dokumentációk kezelése, oktatással, iskola rendjével kapcsolatos rövidebb lélegzetű anyagok fordítása angolról magyarra vagy magyarról angolra
  • Szoros együttműködés, teendők egyeztetése a szakmai vezetőtanárral
  • Gyermekek számára táborok szervezésében, kivitelezésében való részvétel, az angol anyanyelvű tanárok segítése táborokban

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (angol tanári végzettség előny)
  • Irodai ügyintézésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Oktatási területen szerzett tapasztalat előny
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Windows Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés és proaktív attitűd
  • Diplomatikus kommunikációs képesség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazástámogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozott idejű munkaszerződés (1 év) a hosszabbítás lehetőségével
  • Tapasztalatszerzési lehetőség egy nonprofit szervezetnél

Munkavégzés helye:Budapest, XIV. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Újhartyán, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • ZALA, Nagykanizsa, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff