Hozzáadott 5 months ago

Logisztikai specialista

Munkavégzés helyePEST, Százhalombatta, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-01-04

KategóriaTransportation and Logistics

 Amire számíthatsz:
  • Attraktív bércsomag: alapbér és cafetéria
  • Felelősségteljes és változatos munkakör
  • Nemzetközi hátterű munkáltató
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató csapat

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása
  • Rendelés-feldolgozás, beszerzés és raktározás folyamatát támogató dokumentumok, kimutatások elkészítése
  • Indirekt beszerzési folyamatok koordinálása, beszállítókkal való kapcsolattartás, fuvarszervezés
  • Havi göngyölegleltár koordinálása, éves és időszakos leltárakban való részvétel
  • Környezetvédelemmel, hulladékgazdálkodással kapcsolatos adminisztratív, adatszolgáltatási tevékenységek ellátása
  • Integrált vállalatirányítási rendszer kezelése, karbantartása

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Logisztikai területen szereztél már 2-3 éves tapasztalatot
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudással rendelkezel
  • Felhasználói szinten kezeled MS Office-t
  • Proaktív attitűd és kiváló kommunikációs készség jellemez
  • Kitartóan, precízen és pontosan végzed a munkádat
  • Előny, ha találkoztál már integrált vállalatirányítási rendszerrel

Munkavégzés helye:Százhalombatta

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, XI. kerület, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Törökbálint, Hungary Staffing Adecco
  • Staff