Hozzáadott 8 months ago

Irodai asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, I. kerület, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2018-09-25

KategóriaFinance and Accounting

Feladatok:

 Ügyvezető igazgató asszisztenciájának ellátása

 Titkárságvezetés, beérkező telefonhívások, levelek, e-mailek fogadása és továbbítása

 Vendégek fogadása, kiszolgálása

 Kimenő és bejövő számlák iktatása, számlázás

 Szerződések nyilvántartása, pénzügyi egyeztetések, házipénztár kezelése

 Kiskereskedelmi partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

 Minimum középfokú végzettség (Felsőfokú végzettség előnyt jelent)

Adminisztratív területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat

 Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

 Windows Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel)

 Logikus gondolkodásmód, precíz és gyors munkavégzés

 Stressz tűrőképesség

Amit ajánlunk:

 Versenyképes bérezés és cafetéria

 Hosszú távú munkalehetőég

 Érdekes, változatos feladatkör

 Stabil hátterű megbízható cég

 Fejlőési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Csömör, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tata, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Pest megye, Hungary PP Adecco
  • Specialist