Hozzáadott 1 week ago

Operátor

Munkavégzés helyeHEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2018-12-05

KategóriaManufacturing and Production

Operátor

Szeretnél a Jászság egyik legmeghatározóbb vállalatának munkatársa lenni? Jelentkezz hozzánk, és dolgozz Jász-Nagykun-Szolnok megye egyik legjelentősebb cégénél, ahol többek között olyan csúcsautókba gyárthatsz alkatrészeket, mint a Ferrari és a Maserati!
Íme egy kis ízelítő ajánlatunkból:
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Kiemelkedő órabér
  • Cafeteria rendszer
  • Bónuszok
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Fejlődési lehetőség
  • Automatizált, modern munkakörnyezet

Te vagy az ideális jelölt, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:
  • Alapfokú végzettség
  • 18. életév betöltése
  • Büntetlen előélet
  • Több műszak vállalása

Munkavégzés helye:
JÁSZÁROKSZÁLLÁS
Buszjáratok:
Atkár, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Jászapáti, Jászberény, Jászdózsa, Jászjákóhalma, Jászkisér, Kisterenye, Mátraverebély, Nagybátony, Salgótarján, Szurdokpüspöki, Tarnaméra, Tarnaörs, Vámosgyörk, Visznek, Zaránk
Regisztrálj a honlapunkon és jelentkezz az állásra, hogy felvehessük veled a kapcsolatot, és tájékoztathassunk a részletekről!
#LI-DNP

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budaörs, Hungary PP Adecco
  • Specialist