Hozzáadott 2 weeks ago

Sales account manager

Munkavégzés helyePEST, Pest megye, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-08-12

KategóriaSales and Retail

 Amit kínálunk:
  • Versenyképes bércsomag (alapbér, 13. havi fizetés)
  • Év végi prémium
  • Vállalati gépjármű használata magáncélra is
  • Nemzetközi, biztos hátterű munkáltató és kellemes munkahelyi környezet
  • Fiatalos csapat, kiváló csapatszellem, magas szintű vállalati kultúra
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
  • Szervezeten belüli előre lépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő, home-office

Feladatok:
  • A vállalat termékeinek értékesítése a felelősségébe tartozó felhasználói körben
  • Személyes tárgyalások eredményeképpen árajánlat adás partnerei számára
  • Kiment ajánlatok feldolgozása, folyamatos lekövetése az ügyfél teljes beszerzési ciklusában
  • After sales és marketing tevékenység partnerei körében (termék támogatás szervezése, applikációs mérnök bevonása, akciók ajánlása, konferencia meghívások, esemény meghívások)

  • CRM adatbázis folyamatos vezetése
  • Piaci információk gyűjtése partnerekről, versenytársakról, árakról, termékekről, pillanatnyi és jövőbeli trendekről
  • Sales stratégia követése, megvalósítása, új piacok feltárása

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat vagy erős műszaki affinitás
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önállóság, proaktív és ambiciózus személyiség
  • Nyitottság új információkra, önálló munkavégzés és munkaszervezés
  • Kiváló problémamegoldás és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:Rugalmas (Pest megyei központ)

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, XIII. kerület, Hungary PP Adecco
  • Staff