Hozzáadott 1 week ago

Jelzáloghitel bíráló

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-01-11

KategóriaBanking and Insurance

Nemzetközi bankhálózat számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:Jelzáloghitelezési specialista

A pozíció célja

Hat hónapos betanulási időszak alatt a bank központjában elsajátítod a lakossági jelzáloghitel bírálat folyamatát, majd fél év után kamatoztatva a megtanultakat, fiókhálózatban senior jelzáloghitelezési specialistaként fogsz dolgozni, tapasztalat kollégaként támogatva az ügyfeleket a folyamat során
 Amire számíthatsz, ha jelentkezel:
  • Attraktív bércsomag: alapbér és cafetéria
  • Biztos, nemzetközi hátterű munkáltató
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrier út
  • Azonnali munkakezdés

 Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek rád:
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Hitelbírálati/bankfióki területen szereztél már tapasztalatot
  • Felhasználói szinten ismereted az MS Office-t
  • Problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet jellemez
  • Jó konfliktuskezelési képességgel rendelkezel
  • Terhelhetőség, monotonitás tűrés és precíz munkavégzés jellemző rád

Munkavégzés helye:Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff