Hozzáadott 2 months ago

Gépkezelő/operátor

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-01-09

KategóriaManufacturing and Production

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

•    Versenyképes juttatási csomag:
o    Kiemelkedő cafeteria
o    Autóval történő munkába járás 100 %-os támogatása
o    350 %-os szombati munkanap kifizetés

•    Fiatal és barátságos csapat
•    Felvétel céges állományba
•    Folyamatosan fejlődő, modern munkakörnyezet
Ezek a feladatok várnak rád:

•    Présgépek kezelése
•    Szabászat, préselés, ragasztás, festés
•    Rendszerezés, formázás, maszkolás, csiszolás, javítás
•    Előkészítő munkálatok elvégzése
Te vagy a mi emberünk, ha:

•    Minimum 8 általános iskolai végzettség
•    Három műszakos munkarend vállalása
•    Kiváló kézügyesség vagy gépkezelésben szerzett tapasztalat
•    Szorgalom, kitartás, munkára való hajlandóság
A munkavégzéshez előnyt jelent:

•    Középfokú végzettség (szakmunkás, érettségi)

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár
#LI-DNP

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • Staff
  • PEST, Budaörs, Hungary PP Adecco
  • Staff