Hozzáadott 2 months ago

Elektromos karbantartó

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-01-09

KategóriaManufacturing and Production

Ami a tiéd lesz, ha felvételt nyersz:

•    Határozatlan munkaszerződés
•    Felvétel saját állományba
•    Kiemelkedő juttatási csomag
o    Emelt műszakpótlék (20% DE; 60% ÉJ)
o    Br. 25.000 Ft cafeteria havi szinten
o    Negyedéves bónusz és prémium kifizetés

•    Ingyenes céges buszjáratok, és 100%-os helyi bérlettérítés

Ezek a feladatok várnak majd rád:

•    Javaslatot tesz a megelőző karbantartásra
•    Elvégzi a karbantartást és a megelőző karbantartást
•    Gyorsan és hatékonyan elhárítja a műszaki hibákat
•    Elősegíti a gyártósor indulását és a takarításra való előkészítését
•    Kezeli a hibalistákat
•    Szigorúan betartja a Higiéniai Szabályzat előírásait
•    Rendszeresen elvégzi a munkaköréhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat

Te vagy a mi emberünk, ha:

•    Rendelkezel szakirányú középfokú végzettséggel (elektroműszerész előny)
•    Számítógépes felhasználói ismeretekkel (MS Office)
•    Pneumatikus vezérlés ismeretekkel,
•    Min. 2 éves szakmai tapasztalattal
•    3 műszakos (6+2) munkarend vállalása nem jelent gondot számodra

Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

#LI-DNP

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Eger, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff