Hozzáadott 6 months ago

Belső ellenőr

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-01-09

KategóriaFinance and Accounting

Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:
  • Kiemelkedő alapbér és egyéb juttatások
    • Cafeteria
    • 13. havi fizetés

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családbarát, emberközpontú, stabil munkahely

Ezek a feladatok várnak rád:
  • A társasági működés törvényességének vizsgálata;
  • Jogszabályi előírásoknak megfelelő működés ellenőrzése;
  • Jogszabályi előírásoknak megfelelő belső szabályozórendszer betartásának ellenőrzése;
  • A működés gazdaságosságának, hatékonyságának és a kitűzött célok eredményességének ellenőrzése;
  • A bizonylati rend és az okmányfegyelem vizsgálata;
  • Vagyonvédelem ellenőrzése;
  • Belső ellenőrzési rendszer (folyamatba épített, előzetes, utólagos és vezetői ellenőrzés) rendszerszemléletű kialakítása, rendszer- és folyamatellenőrzések végzése;
  • Belső ellenőrzési rendszer fenntartásának vizsgálata;
  • Kockázatelemzésen alapuló éves ellenőrzési terv készítése és végrehajtása;
  • Vizsgálati program és vizsgálati jelentések készítése.

Te vagy a mi emberünk, ha:
  • Rendelkezel befejezett szakirányú középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügy/számvitel)
  • Pénzügyi tervezés és végrehajtás területén szereztél már tapasztalatot;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel;
  • Diszkrét/diplomatikus vagy a munkavégzésben;
  • Rendszerszemléletű, pontos, precíz vagy a napi munkában..

A munkavégzéshez előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Magasabb szintű számítástechnikai ismeret;
  • Műszaki profilú gazdálkodó szervezetnél szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

#LI-DNP

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Tatabánya, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Százhalombatta, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Halmajugra, Hungary PP Adecco
  • Staff