Hozzáadott 1 week ago

Hegesztőket keresünk Kecskeméten!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-01-13

KategóriaManufacturing and Production

DOLGOZZ AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKNÉL
KECSKEMÉTEN!

Keress több, mint 200 000 Ft-ot az alábbi pozícióban:

HEGESZTŐ

  Miért érdemes jelentkezned?

•Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
•Mert teljesítmény bónuszra számíthatsz
•Mert a téli időszakban gyümölcsnappal vendégelnek meg
•Mert napi 3 ingyen kávét ihatsz
•Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
•Mert támogatják a bejárásod, ha a lakhelyed nem Kecskemét
Milyen feladataid lesznek?

•Hegesztési feladatok elvégzése (CO,AWI)
•Roboton való hegesztés
•Munkadarab mérése, ellenőrzése

Jelentkezz, ha:
•Vállalod a 3 műszakos munkarendet
•Hegesztő, szekerezetlakatos, karosszérialakatos végzettséged van VAGY rendelkezel CO vagy AWI tapasztalattal
•Rendelkezel érvényes tűzvédelmi vizsgával
•Erős fizikumú vagy

JELENTKEZHETSZ A POZÍCIÓ MEGJELÖLÉSÉVEL:

Telefonon: 0630/410-5973

E-mailben: bettina.biacsi@adecco.hu

Személyesen: 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Tápiószőlős, Hungary Staffing Adecco
  • Staff