Hozzáadott 3 months ago

Gépi forgácsolót / CNC Gépkezelőt keresünk Lajosmizsére vagy Kecskemétre!

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-03-12

KategóriaManufacturing and Production

                                                  DOLGOZZ GÉPGYÁRTÁSSAL FOGLALKOZÓ PARTNERÜNKNÉL
                                                               LAJOSMIZSÉN VAGY KECSKEMÉTEN!
                                                                                        az alábbi pozícióban:
                                                                         Gépi forgácsoló / CNC GÉPKEZELŐ
  Miért érdemes jelentkezned?
• Mert versenyképes fizetésed lesz
• Mert havi bónuszra számíthatsz
• Mert a hétvégéidet otthon töltheted
•  Mert támogatják a munkába járásod
Milyen feladataid lesznek?
• Egyedi munkadarab gyártás műszaki rajz alapján
• Megmunkáló gép üzemi jellemzőinek beállítása
• Precíziós mérőműszerek és idomszerek használata
• Alkatrészek minőségének ellenőrzése előírások alapján
Jelentkezz, ha:
• Rendelkezel gépi forgácsoló végzettséggel vagy eszterga-, marógépen való gyártási tapasztalattal
• Vállalod a két vagy három műszakos munkarendet
• Rendelkezel műszaki rajzolvasási ismeretekkel
• Ha van gyakorlatod a mérőeszközök használatában

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Szentlőrinckáta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff