Hozzáadott 1 week ago

Kereskedelmi asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, I. kerület, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-11-28

KategóriaCall Centre and Customer Service

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Vevői rendelések fogadása, kezelése, visszaigazolása
  • Kapcsolattartás a vevőkörrel, reklamációk kezelése
  • Szállítások egyeztetése a logisztikával és a raktárral
  • Számlázások előkészítése, kötbér számlák kezelése
  • Értékesítők és üzletkötők munkájának támogatása
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Egyéb adminisztrációs és napi egyeztetési feladatok elvégzése

 Te vagy az ideális jelölt, ha az alábbiak jellemzőek Rád:
  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-5 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló kommunikációs készség és ügyfélközpontú személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Excel és MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

 Az alábbiakra számíthatsz, ha jelentkezel:
  • Attraktív bércsomag (alapbér, cafetéria)
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kihívásokkal teli, változatos munkafeladatok
  • Fejlődési, tanulási lehetőségek
  • Segítőkész csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő

 Munkavégzés helye:Budapest, I. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Dunaharaszti, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff