Hozzáadott 3 months ago

Gépkezelő karbantartó

Munkavégzés helyePEST, Dunaharaszti, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-10-28

KategóriaQuality

Feladatok:
  • Automata palackozó és csomagoló berendezések működtetése
  • Karbantartási munkálatok ellátása
  • Munkagépek, illetve a munkaterület tisztántartása
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • Minőségi követelmények betartása
  • A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

 Elvárások:
  • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
  • Termelési vagy gyártóüzemi szakmai tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Folyamatos (3x12 óra) műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki villamos szakirányú, elektroműszerész vagy élelmiszeripari végzettség ELŐNYT jelenthet

 Amit kínálunk:
  • Nemzetközi, multinacionális környezet
  • A betanulás teljes körű támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családi nap, Önkéntes napok és csapatépítők
  • Ingyenes dolgozó buszjáratok több helyszínről: Szigetszentmiklós, Szigethalom, Lakihegy, Taksony, Budapest több csomópontja

 Munkavégzés helye:Dunaharaszti

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco
  • Manager