Hozzáadott 1 week ago

SMT Programozó mérnök

Munkavégzés helyePEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2019-11-07

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Programozó mérnök

Miért érdemes megpróbálnod?

• attraktív bércsomagot kapsz;
• stabil, hosszú távú munkalehetőség;
• folyamatos szakmai fejlődés egy sikeresen és gyorsan növekvő vállalatnál.

Te vagy az IGAZI, ha

• magabiztos angol nyelvtudásod van írásban és szóban egyaránt;
• felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
• önállóság, rugalmasság, megbízhatóság és pontosság jellemez;
• felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel;
• minimum 3 éves szakmai tapasztalatod van mint SMT technikus vagy programozó.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád

• a termelékenység növelése és a minőség javítása a rendelkezésre álló erőforrások rugalmas és maximális kihasználásával;
• géphibák elhárításában való részvétel, SMT gépeken robotok programozása;
• a vállalati irányelveknek, politikának és szabványoknak való megfelelés biztosítása;
• ERP rendszer bevezetésében és fejlesztésében való aktív részvétel;
• termékhiba analízisben való részvétel;
• szoftverek folyamatos felügyelete, folyamatos fejlesztése és dokumentálása;

Munkavégzés helye:  Nagykőrös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció megnevezéssel küldd el az iroda.kecskemet@adecco.com e-mail címre vagy hozd el személyesen a 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. sz. alatti irodánkba.

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Komárom, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff