Hozzáadott 1 week ago

Irodavezető

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-11-08

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Irodavezető

Irodavezető
 Amire számíthatsz:
  • Versenyképes bérezés
  • Felelősségteljes munkakör
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű munkáltató
  • Hosszú távú, biztos lehetőség

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Létesítménygazdálkodással kapcsolatos projektek támogatása
  • Az iroda napi operatív működésének biztosítása: irodaszer rendelés, futárszolgálat, postai küldemények kezelése
  • Flottamanagement
  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Szerződések kezelése
  • Audit folyamatok támogatása
  • Ott dolgozó munkavállalók dokumentumainak kezelése
  • Utazásszervezéssel kapcsolatos ügyintézés
  • Az ügyvezető munkájának támogatása

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Egyetemi végzettség
  • Irodavezetés területén szerzett tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Nyitott, kommunikatív és határozott személyiség
  • Ambiciózus, energikus attitűd
  • Önállóság

Munkavégzés helye:Budapest, XIII. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Pilisszentiván, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff