Hozzáadott 6 days ago

Raktáros

Munkavégzés helyePEST, Dunakeszi, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2019-12-02

KategóriaTransportation and Logistics

Raktáros

  Feladatok:
  • Beérkező termékek átvétele, bevételezése, elhelyezése a raktárban, raktárközi átadása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Leltározásban való részvétel
  • Áru összekészítése megrendelőknek való kiszállítást megelőzően
  • Árumozgatás, rakodás
  • Rendszeres készletellenőrzés a vezetőktől kapott jegyzékek alapján

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalat)
  • Raktározásban szerzett tapasztalat (minimum 6 hónap)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
  • Precíz/pontos munkavégzés
  • Magas stressz és monotonitás tűrő képesség

  Amit kínálunk:
  • Fiatalos, kreatív csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Stabil céges háttér
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Jó megközelíthetőség
  • Kiszámítható, egyműszakos munkarend

 Munkavégzés helye:
Dunakeszi

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • ZALA, Nagykanizsa, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager