Hozzáadott 1 day ago

Faipari Üzemvezető

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kiskunfélegyháza, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2020-02-26

KategóriaManufacturing and Production

Az Adecco egyedi bútorgyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes bér;
• stabil háttér;
• változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak Rád jó munkahelyi légkörben.

Te vagy az IGAZI, ha

• faipari technikusi vagy mérnöki végzettséggel rendelkezel;
• van tapasztalatod emberek vezetésében;
• faiparban szerzett tapasztalattal rendelkezel;
• jól terhelhető vagy, gyakorlatias gondolkodással;
• tervezőprogramok (auto CAD/CAM, Solid Edge) használatában van gyakorlatod;
• 2 és 3 D-s terv méreteket is tudsz olvasni;
• ismered és jól kezeled az MS Office programokat;
• angol vagy német nyelvismeret előnyt jelent.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• 20-25 munkavállaló napi munkájának irányítása;
• a projektek teljeskörű koordinációja;
• megrendelőkkel egyeztetés és kapcsolattartás;
• kollegák szakmai támogatása a megrendeléstől a kivitelezés végéig;
• hatékonyság növelése;
• innovációban való aktív részvétel.

Munkavégzés helye:  Kiskunfélegyháza

Legutóbbi kereséseim

  • NÓGRÁD, Szügy, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Lábatlan, Hungary PP Adecco
  • Manager