Hozzáadott 1 month ago

Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helyeZALA, Nagykanizsa, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-01-06

KategóriaEngineering and Technical

Ami a tiéd lesz, ha Te töltöd be az állást:

•    Felelősségteljes munkakör
•    Dinamikusan fejlődő vállalat
•    Vonzó alapbér és béren kívüli juttatások
•    Remek csapat és munkahelyi légkör
A következő folyamatokért leszel felelős:

•    Minőségellenőrök szakmai irányítása és koordinálása a szabványok szerint
•    Minőségirányítással kapcsolatos belső oktatások
•    Termékek, termelési folyamatok ellenőrzése és jóváhagyása
•    Vizuális és mérték utáni tesztek végzése
•    Termelési nem megfelelősségek menedzselése
•    Minőségügyi jelentések elkészítése, tovább fejlesztése
•    Minőségbiztosítási célú javaslatok tétele, javító és megelőző intézkedések kidolgozása. Ezek nyomon követése
•    Vállalti és harmadik fél által tartott auditokon aktív részvétel
•    A reklamációk felülvizsgálata, kezelése
•    Kapcsolattartás a tanúsító szervezetekkel cégen belüli társosztályokkal
Várjuk a jelentkezésed, ha:

•    Rendelkezel mérnöki végzettséggel
•    Ismered a következő szabványokat: ISO9001, ISO 14001
•    Ismered a következő minőségügyi technikákat: FMEA, control plan, 8D
•    Magabiztosan és kommunikáció szinten használod az angolt
•    Analitikusan gondolkodsz
A jelentkezés során előnyt jelent:

•    Auditori gyakorlat
•    A hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat.
Munkavégzés helye:

•    Nagykanizsa

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff