Hozzáadott 6 months ago

Karbantartó lakatos

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2020-03-03

KategóriaManufacturing and Production

Ami a tiéd lesz, ha felvételt nyersz:

•    Versenyképes jövedelem
•    Cafeteria: br. 300.000 Ft/év
•    Havi prémium: teljesítmény, jelenléti
•    Stabil munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
•    100%-os bérlettámogatás távolsági bérletekre vidéki lakosoknak
Ezek a feladatok várnak majd rád:

•    Napi, heti havi karbantartások elvégzése a zavartalan gyártás biztosítása
•    Eseti, nem várt meghibásodások azonnali javítása
•    Karbantartások során feltárt, várható meghibásodásokról karbantartási vezető értesítése
•    Karbantartások, javítások során felhasznált anyagfogyások dokumentálása
•    Karbantartási anyagok leltározása, hiány esetén rendelési igény leadása
Te vagy a mi emberünk, ha:

•    Rendelkezel szakirányú (műszaki) középfokú végzettséggel

•    Karbantartói (elektromos és mechanikus) területen szerzett min. 3 éves tapasztalattal
•    A 3 műszakos (5+2) munkarend vállalása nem jelent gondot számodra
A munkavégzés során előnyt jelent:

•    Műanyagipari gépek szerelésében szerzett tapasztalat
•    Érvényes vezetőüléses targoncás jogosítvány
Munkavégzés helye:

•    Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kiskőrös, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Lábatlan, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Hatvan, Hungary Staffing Adecco
  • Staff